معرفی بهترین ابزارهای مدیریت سئوی سایت در سال ۲۰۱۹

معرفی بهترین ابزارهای مدیریت سئوی سایت در سال ۲۰۱۹

مشخصات مقاله

معرفی بهترین ابزارهای مدیریت سئوی سایت در سال ۲۰۱۹

معرفی بهترین ابزارهای مدیریت سئوی سایت در سال 2019

Best Website Management & SEO Tools for 2019

ابزارهای مدیریت سئوی سایت

 

“وقتی صحبت از مدیریت سئوی وب سایت می شود، ابزارهای مختلفی در دسترس می باشند. دقت کنید که گوگل فقط به خاطر زیبایی یک وب سایت به آن رتبه خوبی در نتایج سرچ نمی دهد. بلکه وب سایتی را در جایگاه های بالا نمایش می دهد که بیشترین ارتباط را به عبارت جستجوی کاربر داشته باشد و همچنین از لحاظ تجربه کاربری نیز وضعیت مناسبی داشته باشد. “

 

عوامل موثر در سئوی وب سایت:

ابزارهای مدیریت سئوی سایت ابزارهایی هستند که به مدیران سایت ها امکان تسلط و کنترل بیشتری را روی عوامل تاثیرگذار روی سئوی سایت را می دهد. عواملی مانند:

  • امنیت
  • سرعت
  • تولید محتوا
  • فعالیت در شبکه های اجتماعی

 

» مطالعه مقاله “معرفی ابزارهای رایگان سئوی وب سایت” توصیه می شود.

در واقع ابزارهای سئو این امکان را به وبمسترها می دهد که میزان کارایی و اثرگذاری استراتژی کلمات کلیدی را بسنجند. در این مقاله، چهار ابزار کاربردی برای مدیریت سئوی سایت را معرفی می کنیم:

 

1- ManageWP:

ManageWP

 

ManageWP وب سایتی است که مدیریت چندگانه سایت های وردپرسی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بدین صورت که امکان فعال سازی و مدیریت چندین وب سایت وردپرسی را در داشبورد خود فراهم می کند. در ManageWP می توان فرآیند نگهداری و توسعه سئوی وب سایت را بصورت کارآمد و موثر انجام داد.

امکاناتی که ابزار ManageWP ارائه می کند عبارتند از:

  • سئو (SEO)
  • امنیت (Security)
  • کارایی (Performance)
  • بک آپ (Backup)
  • گزارشات (Reports)
  • و…

 

2- Zapier:

 

زاپیر (Zapier) یک ابزار اتوماتیک سازی است که می تواند تمام اپلیکیشن های مورد علاقه تان را به یکدیگر متصل کند. مانند: Gmail و Slack و MailChimp و صدها اپلیکیشن دیگر…

شما می تواند دو یا چند اپلیکیشن را به یکدیگر متصل کنید تا کارهای تکراری را خودکار یا automate کنید بدون اینکه نیاز به کدنویسی یا استخدام برنامه نویس باشد! امکان انتقال اطلاعات بین پلتفرم های مختلف توسط Zapier وجود دارد. بنابراین شما می توانید زمان بیشتری را روی کارهای اصلی صرف کنید.

بعنوان مثال اگر فایل های ضمیمه زیادی روی اکانت جیمیل تان دریافت می کنید، باید در تک تک ایمیل های دریافتی، فایل های ضمیمه را بصورت دستی در دراپ باکس خود ذخیره کنید. اما توسط Zapier می توانید بطور اتومات، این فایل ها را به اکانت DropBox خود منتقل کنید.

ابزار Zapier همچنین می تواند بعنوان مثال پست های ارسالی در سایت را بطور خودکار در اکانت توییتر شما منتشر کند. بنابراین Zapier باعث خودکار شدن روند مدیریت سایت و بازاریابی آنلاین آن شود و شما بعنوان مدیر سایت کارهای کمتری برای انجام خواهید داشت.

 

3- Advanced Web Ranking (AWR) Cloud:

Advanced Web Ranking (AWR) Cloud

 

AWR Cloud یک ابزار سئو (SEO-Tools) است که وضعیت سایت و رقبای آن را بر اساس کلمات کلیدی هدف آنالیز کرده و گزارش می دهد. چه شما می خواهید وضعیت سئوی سایت خود را در موتورهای جستجو تحلیل و بررسی کنید و چه قصد آنالیز سئوی سایت مشتریان خود را دارید، AWR ابزار مناسبی است.

 

4- SEMrush:

SEMrush

 

ابزار پولی SEMrush می تواند برای رساندن سایت به وضعیت خوبی در سئو کمک کننده باشد. سایت SEMrush امکاناتی نظیر: آنالیز جایگاه کلمات کلیدی در سایت خود و رقبا، بررسی کیفیت لینک های خارجی و داخلی سایت و… در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

 

لزوم استفاده از ابزارهای مدیریت سئو:

وقتی شما برای راه اندازی، توسعه و نگهداری سایت خود زمان صرف می کنید می خواهید بدانید این زحمات تان تا چه میزان به ثمر می نشیند. اگر بخواهید فرآیند آنالیز و بررسی سئوی سایت و عوامل موثر در آن را بصورت دستی خودتان انجام دهید، کاری زمان بر خواهد بود. بنابراین توصیه می شود برای تسریع و خودکار کردن این فرآیند، از ابزارهایی که در این مقاله معرفی کردیم و همچنین سایر ابزارهایی که در مقالات گذشته معرفی کردیم استفاده کنید.

کاربران گرامی؛ در صورتی که در زمینه استفاده از ابزارهای مدیریت سئوی سایت تجربه ای یا سوالی دارید، لطفا با مراجعه به فرم ارسال دیدگاه، آن را به اشتراک بگذارید.

 

منبع: manageWP.com

0/5 (0 نظر)

اطلاعات مقاله

معرفی بهترین ابزارهای مدیریت سئوی سایت در سال ۲۰۱۹

فرم ارسال دیدگاه درباره

ابزارهای رایگان و ناشناخته سئوی وب‌سایت

دیدگاه کاربران درباره

ابزارهای رایگان و ناشناخته سئوی وب‌سایت

دیدگاهی وجود ندارد