بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال ۲۰۱۹

بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال ۲۰۱۹

مشخصات مقاله

بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال ۲۰۱۹

بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال 2019

Best WordPress Email Plugins in 2019

بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال 2019

اگر وب سایت کسب و کار شما شامل بلاگ می باشد ارسال ایمیل های خبرنامه یا newsletter امری ضروری خواهد بود. استفاده از خبرنامه نه تنها باعث تسهیل در انتشار مقالات بلاگ سایت تان می شود بلکه می توانید با ارسال مطالب خود به مخاطبان هدف، استراتژی محتوایی خود را بهینه کنید. خبرنامه یا Newsletter علاوه بر انتشار مطالب بلاگ، امکان کسب درآمد از مشتریان را نیز فراهم می کند.

ایمیل هایی که در قالب خبرنامه برای کاربران سایت ارسال می شود باعث بازدید آنها از سایت در فواصل منظم (روزانه، هفتگی یا ماهانه) خواهد شد و می تواند تا 23% درآمد سایت را افزایش دهد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس در حال افزایش محبوبیت می باشد بطوریکه امروزه حدود 75 میلیون وب سایت فعال از وردپرس بهره می برند. این بدین معناست که حدود 27% از تمام وب سایت های جهان توسط وردپرس طراحی شده اند.

بنابراین اگر شما در حال تولید محتوای بهینه و باکیفیت برای بلاگ خود هستید و می خواهید از طریق ایمیل خبرنامه کاربران خود را از آخرین مطالب سایت خود باخبر کنید بهتر نیست ایمیل های اطلاع رسانی خود را از طریق خود وردپرس انجام دهید؟ خوشبختانه توسط پلاگین ها می توانید کارایی و عملکرد وب سایت وردپرسی را افزایش دهید. بوسیله پلاگین های وردپرس می توانید امنیت وب سایت خود را تا حد زیادی بالا ببرید، سئوی سایت خود را آنالیز و بهینه کنید، از اسپم شدن ایمیل های وردپرس جلوگیری کنید و بسیاری کارهای دیگر…

وردپرس افزونه های کاربردی و مفیدی در زمینه ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه دارد. توسط افزونه های ایمیل شما قادر خواهید بود لید یا سرنخ جمع کنید، آنها را بخش بندی (segment) کنید، بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید و…

در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه های وردپرس برای ارسال ایمیل و خبرنامه را معرفی کنیم.

 

لیست 7 پلاگین برتر وردپرس برای ایمیل مارکتینگ:

MailPoet

Newsletter

SendinBlue

Sumo

Email Subscribers and Newsletters

Subscribe2

SendPress

 

1- MailPoet:

افزونه mailPoet محبوب ترین پلاگین وردپرس برای پیاده سازی خبرنامه می باشد. برای مدیریت مشترکین وب سایت خود می توانید لیست کاربران فعلی سایت تان را در افزونه mailpoet اضافه کنید و حتی یک فرم بسازید و آن را بصورت ویجت یا ابزارک در سایت خود نمایش دهید تا کاربران فرم را پر کنند تا بتوانید آدرس ایمیل (لید:lead یا سرنخ) آنها را جمع آوری کنید.

علاوه بر این، با استفاده از قابلیت ایجاد ایمیل بصورت Drag & Drop (کشیدن و رها کردن) می توانید ایمیل هایی ریسپانسیو و کاربرپسند را طراحی کنید بصورتی که در هر دستگاه و سرویس ایمیل بصورت مناسب و مرتب نمایش داده شود.

MailPoet

MailPoet برای تمام کاربران رایگان می باشد (البته تا وقتی که کمتر از 2000 مشترک ایمیل داشته باشند) اما اگر بتوانید پلاگین MailPoet را به نسخه حرفه ای ارتقا دهید از امکانات بیشتری بهره مند خواهید شد. کاربران پریمیوم (خریداران نسخه پولی افزونه) این امکان را دارند که متوجه شوند کدامیک از مشترکین (یا صاحبان آدرس ایمیل) ایمیل خود را باز کرده اند و همینطور کدامیک از آنها روی دکمه موجود در ایمیل کلیک کرده اند. افزون بر این، امکانات و ویژگی های زیاد دیگری نیز در نسخه پولی MailPoet وجود دارد.

 

2- NewsLetter:

افزونه Newsletter ابزاری است برای ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) که بطور اختصاصی برای وردپرس طراحی شده است و تمام آنچه را که برای شروع نیاز دارید شامل می شود. پلاگین Newsletter به شما این امکان را می دهد که یک فرم ثبت نام (subscription form) یا پاپ آپ را در سایت تان نمایش دهید، لیست اعضای خبرنامه را بخش بندی کنید و مطالب بلاگ خود را در قالب ایمیل به مشترکین خبرنامه ارسال کنید و آن را گسترش دهید.

NewsLetter

علاوه بر موارد فوق، افزونه Newsletter امکان گزارش گیری را بصورت پیش فرض در خود دارد. بنابراین شما می توانید میزان کارایی ایمیل های ارسالی خبرنامه را آنالیز کنید. همچنین می توان ایمیل های خبرنامه را در فواصل منظم به کاربران ارسال کرد تا مطمئن شوید خبرنامه سایت تان بطور منظم به دست کاربران سایت تان می رسد. پلاگین Newsletter با ابزارهایی مانند     Mailgun  و  Spark Postهم سازگاری دارد و می توان توسط آنها استراتژی ایمیلی خود را با توجه به نیاز خود بهینه سازید.

 

3- SendinBlue:

افزونه SendinBlue ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بر پایه تکنولوژی ابری (Cloud-Based) ارائه می دهد که بیش از 50 هزار شرکت در سراسر جهان در حال استفاده از آن در سایت وردپرسی خود می باشند. توسط پلاگین SendinBlue شما می توانید فرم بسازید، لیست کاربران را مدیریت کنید، کمپین های ایمیل مارکتینگ را طراحی و اجرا کنید و در نهایت میزان کارایی و موفقیت خود را توسط گزارش های SendinBlue ارزیابی کنید.

SendinBlue

پلاگین SendinBlue دارای ویرایشگر ایمیل با قابلیت Drag-and-Drop (کشیدن و رها کردن) می باشد و شما براحتی می توانید کامپوننت های موردنظرتان را به طرح ایمیل خود اضافه کنید تا میزان رضایت کاربران را افزایش دهید.

افزونه وردپرسی SendinBlue همچنین شامل ایمیل های تراکنشی (Transactional Email) می باشد. توسط تابع wp_mail شما قادر خواهید بود ایمیل های تراکنشی ارسال نمائید (با استفاده از پروتکل SMTP افزونه SendinBlue). این قابلیت در مواردی مانند تائید سفارش خرید (Order Confirmation) یا تکمیل اطلاعات حساب کاربری مشتریان می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

4- Sumo:

پلاگین Sumo بیش از 100 هزار نصب فعال در مخزن وردپرس دارد. علاوه بر نمایش پیغام های پاپ آپ، ایمیل های خوش آمدگویی و کمپین های اتوماتیک پلاگین Sumo امکانات خوبی دارد که می تواند به شما در  رشد بیزینس تان کمک کند.

Sumo

افزونه Sumo همچنین یک دکمه “به اشتراک گذاری” (share) را دراختیار کاربرانش قرار می دهد که می توان با درج آن در صفحات وب سایت، مطالب آن صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. پلاگین سومو بطور مستقیم با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سازگاری و مطابقت دارد. بنابراین شما این امکان را خواهید داشت که برای محصولات/سرویس های خود تخفیف های ویژه تعریف کنید، پیشنهادهای منحصر بفرد ارائه کنید و تعداد سبدهای خرید پرداخت نشده (تعلیق شده یا abandoned) را کاهش دهید. علاوه بر امکانات فوق، Sumo امکان پشتیبانی رایگان مشتریان را فراهم می کند.

 

5- Email Subscribers and Newsletters:

پلاگین Email Subscribers and Newsletters این امکان را برای مدیران وب سایت ها فراهم می کند که به محض انتشار یک بلاگ جدید در سایت، کاربران را توسط ایمیل آگاه می سازد. توسط این افزونه می توان یک بخش عضویت یا Subscription در سایت ایجاد کرد و پس از اینکه کاربری در آن اقدام به ثبت نام کرد مدیر سایت مطلع شود. بنابراین شما قادر خواهید بود کاربرانی که در بخش خبرنامه سایت تان عضو شده اند را از مقالات جدید سایت مطلع سازید یا یک ایمیل سفارشی با محتوای دلخواه طراحی کنید و آن را به تمام اعضای خبرنامه ارسال کنید.

Email Subscribers and Newsletters

افزونه Email Subscribers and Newsletters همچنین در مورد سلامت لیست ایمیل ها حساسیت دارد و برایش مهم است. این افزونه قابلیت این را دارد که از رسیدن ایمیل خبرنامه به دست کاربرانی که مخاطبان هدف کسب و کار شما هستند اطمینان حاصل کنید. همچنین به منظور جلوگیری از حملات ربات ها، امکان افزودن کد امنیتی captcha را به فرم اشتراک یا subscription را خواهید داشت. در نهایت قابلیت شناسایی اسپم و پاک سازی لیست ایمیل را نیز دارد.

 

6- Subscribe2:

افزونه subscribe2 به مدیران سایت ها این امکان را می دهد که هنگام درج یک مقاله جدید در سایت، کاربران را توسط ایمیل از آن مطلع سازند و همچنین می توان مقالات و محتوای قبلی سایت را برای کاربران سایت به اشتراک گذاشت. توسط پلاگین subscibe2 می توان فهرست ها یا بلاگ های موردنظر خود را از لیست ایمیل های ارسالی به کاربران مستثنی (exclude) کرد. Subscribe2 امکان تولید متن ایمیل را بصورت یک متن ساده (PLAIN TEXT) یا متن سفارشی (Custom HTML) را فراهم می کند. همچنین شما می توانید با تهیه نسخه پولی این افزونه بنام MailOptin ایمیل های خود را به لیست ایمیل های موجود در سرویس های ایمیل مانند MailChimp یا Aweber ارسال کنید.

Subscribe2

 

7- SendPress:

افزونه SendPress ابزاری ساده است برای پیاده سازی سیستم خبرنامه در وردپرس. توسط پلاگین SendPress می توانید مخاطبین موردنظر را از سایت وردپرسی خود مستقیما وارد خبرنامه کنید. براحتی می توان کاربران سایت را از انتشار یک بلاگ جدید آگاه کرد. افزونه SendPress امکاناتی در زمینه استایل دهی و شخصی سازی ایمیل ها در اختیار کاربران قرار می دهد که بدون یک خط کدنویسی می توان ایمیل های سفارشی زیبا طراحی کرد.

SendPress plugin

پلاگین Send Press یک سرویس دارد بنام AutoCron که وب سایت را بطور مرتب چک می کند و از ارسال ایمیل های خبرنامه به کاربران سایت اطمینان حاصل می کند.

در نهایت باید گفت انتخاب پلاگین مناسب جهت ارسال ایمیل به کاربران در وردپرس اهمیت دارد. پلاگینی که با کسب و کار شما سازگاری داشته باشد و بهترین عملکرد و بازدهی را به شما ارائه دهد.

 

منبع: https://blog.hubspot.com

4/5 (1 نظر)

اطلاعات مقاله

بهترین پلاگین های ارسال ایمیل در وردپرس در سال ۲۰۱۹

فرم ارسال دیدگاه درباره

معرفی بهترین پلاگین های وردپرس در زمینه بازاریابی

دیدگاه کاربران درباره

معرفی بهترین پلاگین های وردپرس در زمینه بازاریابی

دیدگاهی وجود ندارد